O mnie


Joanna Gradek

joanna-gradek

 

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego im. B. Czecha w Krakowie – ukończyłam Wydział Wychowania Fizycznego, specjalność trenerską oraz Wydział Rehabilitacji Ruchowej.

Jestem pracownikiem Zakładu Lekkiej Atletyki na Wydziale Wychowania Fizycznego i Sportu w Akademii Wychowania Fizycznego. Od kilku lat prowadzę badania na temat wpływu aktywności fizycznej na sprawność fizyczną ukierunkowaną na zdrowie (Health Related Fitness).

Chociaż w przeszłości preferowałam konkurencje skocznościowe, będąc zawodniczką rodzimego AZS-u, to od kilku lat jestem pasjonatką rekreacyjnego biegania w dojrzałym wieku. Prowadziłam razem z innymi trenerami zajęcia dla amatorów na ścieżkach biegowych, w ramach programu Urzędu Miasta Krakowa Kraków biega, Kraków spaceruje.

Obecnie współpracuję z trenerami AZS AWF Masters, z którymi propagujemy zdrowe podejście do biegania dla amatorów, którzy postanowili stawiać sobie zarówno cele rekreacyjne, jaki i też sportowe. Ja uzupełniam trening biegowy, ogólnorozwojowymi  ćwiczeniami ze smovey.

Serdecznie zapraszam na treningi w ramach działalności klubu oraz na niezależne treningi grupowe i indywidualne dla osób w różnym wieku, zapewniając moc energetycznych wibracji, które generuje w naszym ciele wspaniały przyrząd jakim jest smovey.

 

Zgodnie z przesłaniem SWING-MOVE & SMILE zapraszam do wspólnych ćwiczeń, ale też dobrej zabawy!

 

Certyfikat smoveyCOACH

Certyfikat smoveyTRAINER